• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adanaaskicocuk
  • https://twitter.com/aski_cocuk

Hüseyin OPRUKÇU

Sevgili çocuklar…

Sizleri en güzel dileklerimle selamlıyorum, gözlerinizden öpüyorum. Büyükleriniz olarak sizleri çok seviyor, öğrenmenize ve eğitiminize katkı sağlayacak projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Sizlerin her gün yeni bir şeyler öğrenerek, yeni duygular edinerek büyümenizi heyecanla izliyoruz. www.askicocuk.org isimli bu site sizlerin adına bizleri mutlu eden ve heyecanlandıran, hizmetlerimizden bir tanesidir.

Bu gün Dünya’da  gelişmiş ülkeler başta olmak üzere, bir çok ülkede su konusunda özel çalışmalar yapılmakta, su kaynaklarını daha verimli kullanmanın yöntemleri araştırılmaktadır.

Bizler de siz çocuklarımızı su konusunda bilinçlendirerek geleceğe hazırlamayı planlıyoruz. İki yıldan bu yana yaptığımız su zirvesi etkinliklerimizde, bir çok okulumuzda eğitimler vererek sizlere ulaşmaya çalıştık. İnşallah bu yıl da yine bu etkinliklerimiz devam edecek.

Adından da anlaşılacağı gibi bu site geleceğimizin teminatı siz çocuklarımız için hazırlanmıştır. Sizlerin vereceği katkılarla daha da gelişeceğine inanıyor ve katkılarınızı bekliyoruz.

Sizlerin biz büyüklere, bir damlanın üzerinde ışık olacağınız ve yol göstereceğiniz bilinciyle tüm çocuklarımıza yaşanabilir sağlıklı bir gelecek diliyorum.

“Hep birlikte bir damla su için çalışalım.”


Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 34° 23°