• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adanaaskicocuk
  • https://twitter.com/aski_cocuk

Hakkımızda

ASKiÇOCUK, Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) suyun geleceğinin, geleceğimiz olan çocuklarımızın alcağı eğitimler doğrultusunda şekilleneceği bilinciyle hareket ederek, ASKiÇOCUK, projesini gerçekleştirmiştir.

Su hayatın en temel kaynaklarındandır. Küresel ısınmanın ve dünya çapında yaygınlaşan su sıkıntılarının olduğu bir dönemde ASKİ, su kaynaklarının korunması ve geliştirilmesi adına daha verimli, daha sağlıklı ve daha tasarruflu hizmet edebilmek için yatırımlar yapmaktadır. Su kaynaklarını tek başına değil, tüm vatandaşlarımızla birlikte korumanın kıymetinin farkında olarak çocuklarımızı bilinçlendirmek, özellikle de tasarruf bilinci oluşturmak için yaptığı projelere ASKİÇOCUK ile bir yenisini eklemiştir.

Çocuklar bizim yarınlarımız ve geleceğimizdir. Çeşitli etkinlik ve eğitim projeleriyle onların suyu daha verimli kullanabilmeleri adına ihtiyaç duydukları bilgiyi onlara eğlenceli bir şekilde vermeye gayret göstermektedir.Su israfını önleyerek tasarrufun sağlandığı bir gelecek için ASKİ çocuklarımıza yatırımlar yapmaktadır.


Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 34° 23°